glokal_dusunmek

Fikirlere, yaratıcı, üretken, sosyal değerleri kapsayan, sınır zorlayıcı fikirlere… Araştırmaya, haber almaya ve stratejik düşünme şekline inanıyoruz, Dünyanın büyükçe bir köy olduğuna, iletişimde en etkili formatın sms mesajlar vb yazılımlar olduğuna inanıyoruz. Global yaklaşımlara yerel çözümlerin daha samimi olduğu kanaatindeyiz. Telefonda iş siparişinin pizza siparişinden farksız olduğuna inanıyoruz.

Bizde “etki” edecek fikir çok, ancak müşterilerimizin fuarlara bir hafta kala web sitesi ihtiyaçları ile yada, “Bizim İş Çok Acil, Şu kataloglar bugün çıkmazsa öldük bittik battık biz…” diye gelmelerini, samimi bulmuyoruz… Lütfen daha “etki” li reklam ihtiyaçları ile bize gelin… Lütfen!!!

İşin teslimi aşamasında sizi değil kendimizi referans alıyoruz. Beğenmediğimiz işi müşterimizin de beğenmeyeceği ihtimali gözümüzde yüksek olduğundan, kusura kalmayın ama o işi sizin görme ihtimaliniz çok düşük… Önce işi kendimizin beğenmesi lazım… Yoksa size zaten sunmuyoruz. Nihayetinde o işi size sunabilmemiz için, yaptığımız çalışmanın bize enerji vermesi gerekiyor…